2020 Dekorasyon Trendleri ve Duvar Çıtası

2020 Dekorasyon Trendleri ve Duvar Çıtası

2020 yılı hepimizi hüsrana uğratsa da ev dekorasyonuna huzur vermiş bulunmakta, aylarca evlere tıkılmış olan bizler huzuru dekorasyonda ayırmışız ki bu yıl ki trendler huzur ve terapi olup günlük hayatın boğuculuğundan kaçan insanı sakin hissettirmek üzerine kurulmuş. Bu zorlu sürecin ardından sizler için 2020 Dekorasyon Trendleri ve Duvar Çıtası konulu bir yazımızla yeni dekoratif fikirlerinize kapı aralıyoruz.

Konsept sadelik dinginlik olunca bizlerin aklına poliüretan ürünler gelmekte. Sade ve pratik bir etkiyi yakalayabilmek için poliüretan duvar çıtasından bolca kullanabilirsiniz.

Uygulaması hem pratik olan bu ürün hem göz yormaz hem de estetik görünür. Evinizin her yerine duvar çıtalama ve bordür uygulamasını yapabilirsiniz. Montaj ekibimizle de iletişime geçebilirsiniz.

Duvar Çıtası

  • Salonlarda sadece bir duvara birden fazla farklı boyutlarda çıtalama uygulaması yapabilirsiniz, ayrıca sade olan bu duvar çıtalarının oluşturduğu çerçeveleri dilerseniz tuval, resim ve fotoğraf ile kişiselleştirebilirsiniz.

 

  • Koridorlara bu yılın rengi seçilen klasik mavi renginde bir duvar kağıdı uygulayabilirsiniz, uygulanan duvar kağıdının altına ilk olarak bordür uygulaması yapıp daha sonra çıtalama uygulaması yapabilirsiniz.

 

  • Odalarda artık kocaman bir yatak başlığı değil sade bir hava katacak parçalar aranıyor bu parçaları duvar çıtaları ile geometrik şekil oluşturarak yapabilirsiniz, her boyutta olan duvar çıtaları ile duvarlarda üçgen, kare ve dikdörtgeni kullanarak farklı dekorasyon fikirleri oluşturabilirsiniz.

 

2020 Dekorasyon Trendleri ve Duvar Çıtası

Duvar Çıtası konulu yazımızda bu yıl İskandinav stilinin sade ve dinginleştirici etkisi bulunuyor, poliüretan duvar çıtası ile oluşturduğunuz televizyon ünitesini seramik ve topraktan yapılmış aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

Ayrıca geleneksel ve modernin harmanlandığı bu yılda doğal ve geleneksel objeler ön plana çıkacak.

Deco Ala İle Duvar Çıtası

Biz de Deco Ala olarak madem aksesuarlar ön plana çıkacak poliüretan motiflere bakmanızı tavsiye ediyoruz, poliüretan motifleri her alanda kullanabilirsiniz dilerseniz televizyon ünitesinde dilerseniz yemek masasında ama bu motifleri ışıklandırmaların monte edilen kısmına uygularsanız sade bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Dekorasyon trendleri içerisinde farklı alternatifler içinde duvar çıtası konulu bu yazımızda 2020 Dekorasyon Trendleri konusunu ele aldık.