2020 Dekorasyon Trendleri ve Duvar Çıtası

Duvar Çıtası Duvar Profili Duvar Dekorasyonu

Duvar Çıta Temin

Ev dekorasyonunda yoğun kullanılan duvar profillerini bizlerden temin edebilirsiniz. Deco Ala Poliüretan Satış Sitesi için tıklayınız.  Ürünlerimizi iletişim kısmından bizlere ulaşarak da temin edebilirsiniz.

Duvar çıtalama ve duvar dekorasyonu alanında çeşitli çalışmalara yürüten usta ekibimiz ile ev dekorasyonunda sadece duvar çıtalama ile sınırlı kalmayıp duvar dekorasyonu adına tüm çalışmaları yürütmekteyiz. İstanbul´un farklı bölgelerinde yaptığımız kapsamlı çalışmalar ile evlerinizde komple tadilat, mimari dekorasyon, iç dekorasyon ve poliüretan dekorasyonu yapmaktayız.

 

 

 

 

 

İç dekorasyon da yoğun kullanım alanı bulan poliüretan duvar profilleri bizler daha kolay montaj edilebilir ve daha kolay temin edilebilir. Yurt dışından getirilen duvar profillerine karşın ürünlerimiz daha uygun ve montaj çalışmalarımız da sizler için daha uyguna gelmektedir. Özellikle vergi sistemlerinden kaynaklı yüksek fiyatlı dekoratif ürünler ve yine yüksek fiyata satış yapan aracı kuruluşların aksine ürünü aracı olmadan son tüketiciye kadar sunan ve yine ürünü aracı olmadan montajında yönlendiren bizler size bir telefon kadar yakınız. Hemen iletişime geçmek için tıklayın.

 

 

Poliüretan Duvar Çıtası Kullanım Alanları

Salon Duvar Çıta Dekorasyonu

Salon Duvar Çıta Dekorasyonu

 

 

 

İç dekorasyon da çeşitli alanlarda kullanım imkanı bulan poliüretan ürünler ev ve işyerlerinizde mükemmel bir hava yaratır. Kare model veya dik çerçeve modellerle ev ve iş yerlerinizde minimal tasarımlar ve ince görünümler oluşturabilirsiniz. Abartıya kaçmadan sade motiflerle daha mükemmel bir görünüm…

 

 

Duvar Profilleri Duvar Çıtası Duvar Dekorasyonu Boya Badana İşlemleri

Duvar profillerinin boya ve badana işlemleri duvar profilinin montajı sonrası yapılan bir işlem olup iç tasarımda farklı bir hava katan duvar çıtasının daha mükemmel görünümü adına yapılır. Özellikle farklı renklerde boyanma veya aynı renkte boyama gibi farklı alternatiflerle duvar profilleri yaşam alanlarınızda farklı bir hava yaratır.

Ev ve iş yeri dekorasyonunda duvar çıtası poliüretan dekoratif ürünler….Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyonu duvar dekorasyonu ürünlerinin üretim ve teminini gerçekleştirir. Hem ürün hem de montaj imkanı ile öncelikli tercih adresiniz.